کنسول بازی

ریجن های کنسول چه تفاوت هایی باهم دارند؟

ریجن های کنسول ps5 چه تفاوت هایی باهم دارند

ریجن کنسول

ریجن کنسول

همانطور که میدانید کنسول پلی استیشن 5 ریجن های متفاوتی دارد اما این ریجن ها چه تفاوت هایی با هم دارند با ما همراه باشید تا در ادامه راجب این موضوع اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

چه ریجن هایی در پلی استیشن 5 وجود دارد

کنسول پلی استیشن 5 بصورت کلی دارای 6 ریجن میباشد و این ریجن ها صرفا برای تعیین منطقه سفارش این دستگاه است و در بازار ایران معمولا ریجن 2 و ریجن 3 وجود دارد.

دلیل آن هم این است که برای سفارش و هزینه حمل و نقل این دو کنسول صرفه اقتصادی برای فروشندگان دارد.

ریجن 1 چیست؟

ریجن یک در واقع همانطور که در تصویر بالا میبینید دستگاه هایی است که برای آمریکا شمالی تولید میشود از نظر بسته بندی حاوی 1 جلد یا کارتون میباشد.

از تفاوت های دیگری که در این کنسول وجود دارد میتوان به کابل برق آن اشاره کرد که برای برق آمریکای شمالی بهینه سازی شده است.

ریجن 2 چیست؟

ریجن دو در واقع برای مناطق قاره اروپا طراحی شده و همچنین بدلیل فروش بالای این نوع ریجن برای کشور های حوزه خلیج فارس هم نیز ارسال میشود.

ریجن کنسول

ریجن کنسول

برای خرید انواع ریجن های ps5 با ارزان ترین قیمت کلیک کنید

ریجن 3 چیست؟

ریجن برای سفارش ژاپن است و برای این کشور بهینه شده با توجه به اینکه برق ژاپن با سایر کشور ها متفاوت است کابل پاور نیز فرق میکند و اما در بازار ایران بدلیل سبک تر بودن هزینه حمل و نقل

با قیمت کمتری در درسترس است.

ولی در نظر داشته باشید که ریجن های کنسول پلی استیشن 5 فقط در بسته بندی و کابل برق باهم متفاوت هستند و هیچگونه تفاوت دیگری ندارند و از نظر قدرت دستگاه باهم یکی هستند.

و اما نوبت به ریجن 4 میرسد

ریجن 4 برای کشور های آمریکای جنوبی و استرالیا تولید میشود که همانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *